İkinci yarıda rekabet kızışacak

Sezonun ilk yarışı benim için güzel geçti. Beklediğimden daha çok yağmurlu günlerde yarıştık. Yağmurda yarışmayı sevdiğim için, benim için daha iyi oldu diyebilirim. Sezonun ilk yarısındaki yarışlarda spin, temas.. Bunların hepsi başıma geldi, bunun da araçlara daha yeni yeni alıştığımız için olduğunu ve sezonun ikinci yarısında böylesi temasları artık yaşamayacağımızı düşünüyorum. İlk yarıdaki rekabet güzeldi. Ekipte güzel bir arkadaşlık dostluk oluştu. Yarışlar aramızdaki ufak rekabetlerle geçiyor. Amacımız eğlenmek ve ben, eğlendiğimi düşünüyorum.

Açıkçası sezonun ikinci yarısını iple çekiyorum. Son yarışımızın üzerinden daha bir ay bile geçmedi ama şimdiden avucumuz kaşınıyor. Sağ olsun Intercity de bizi soğutmamak amaçlı antrenmanlar düzenliyor. Sezonun ikinci yarısında rekabet kızışacaktır. İkinci yarıda daha temkinli olmayı düşünüyorum. Burada önde de gitseniz, son 2-3 tur aslında neticeyi belirliyor.

Daha temkinli gideceğim ve gereksiz yerlerde gereksiz ataklar yaparak hem kendimi hem de arkadaşlarımı riske atmamaya çalışacağım. Intercity Platinum Cup podyumu için herkesi şanslı görüyorum. Aslında şanslı demeyelim, çünkü çok başarılı arkadaşlarımız var. Ümit Abi, Kadir, Çağlayan olsun, birçok kupada başarılı olmuş, podyum görmüş, kupa almış, şampiyonluk görmüş arkadaşlarla, abilerle yarıştığım için açıkçası yarıştaki herkesi podyum için şanslı görüyorum.

7 Temmuz 2018 : 09.15

Yorum yaz

Kategoriler

Arşivler

Yorumlar