Abonelik

Ülkemizin otomobil ve sporları içeriğine sahip ‘ilk’ ve ‘tek’ dergisi Ralli Dünyası, sizi de gizemli dünyasına davet ediyor! 35 Yıllık mazisinde 10 yıldan fazla sürede bayi raflarında okurları ile buluşan dergi, o günden bugüne sadece kargo hizmeti ile yine okurlarıyla buluşmasını sürdürüyor. Eminiz ki, her ay, derginin yeni sayısının kargo ile gelmesini artık siz de sabırsızlıkla beklemek isteyeceksiniz. Dergide yurttan ve dünyadan, sadece ralli değil, pist, tırmanma, rallikros, dirft ve offroad gibi tüm motor sporlarından en güncel haberleri, aktüel fotoğrafları ile dört renkli ofset baskıda o günkü gibi hissederek okuyacaksınız. Ama sadece yarış haberlerini değil, rekabette ter dökenleri de birbirinden lezzetli röportajlarla sayfalarımız arasında bulabileceksiniz. Abonelik 12 sayı olarak hesaplanmaktadır.

Yıllık dergi üyeliği KDV ve kargo dahil 1500 TL’dir. Bilgi için GSM, whatsapp (0533 4918945) veya mail ile başvurabilirsiniz. Banka bilgileri: Ziraat Bankası Şenesenevler İstanbul Şubesi (946), Hoşgör Yayıncılık ve Ticaret Ltd.Şti. hesabı, IBAN no: TR82 0001 0009 4653 4496 9850 08

Abone formunu buradan indirebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra, dekont ile birlikte editor@ralliajansi.net adresine göndermeniz yeterlidir.

Abonelik ödemenizi PTT’nin aşağıdaki linkinden güvenle yapabilirsiniz.

https://aeo.ptt.gov.tr/l/pNHPgdwM

Abonelik: Ülkemizin otomobil ve sporları içeriğine sahip ‘ilk’ ve ‘tek dergisi Ralli Dünyası, sizi de gizemli dünyasına davet ediyor! 35 Yıllık mazisinde 10 yıldan fazla sürede bayi raflarında okurları ile buluşan dergi, o günden bugüne sadece kargo hizmeti ile yine okurlarıyla buluşmasını sürdürüyor. Eminiz ki, her ay, derginin yeni sayısının kargo ile gelmesini artık siz de sabırsızlıkla beklemek isteyeceksiniz. Dergide yurttan ve dünyadan, sadece ralli değil, pist, tırmanma, rallikros, dirft ve offroad gibi tüm motor sporlarından en güncel haberleri, aktüel fotoğrafları ile dört renkli ofset baskıda o günkü gibi hissederek okuyacaksınız. Ama sadece yarış haberlerini değil, rekabette ter dökenleri de birbirinden lezzetli röportajlarla sayfalarımız arasında bulabileceksiniz. Abonelikler 12 sayı olarak hesaplanmaktadır.

Yıllık dergi üyeliği KDV ve kargo dahil 1500 TL‘dir. Bilgi için GSM, whatsapp (0533 4918945) veya mail ile başvurabilirsiniz Banka bilgileri: Akbank, İstanbul Bostancı Dörtyol (0766) Şubesi, Hoşgör Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti. Hesabı, IBAN No; TR66 0004 6007 6688 8000 1060 55

Güncel fiyat artışı ile karşılaşmamak için siz de hemen şimdi abone olabilirsiniz.

Giriş