Caddede olmaz, piste gel!

7-8 Eylül’de Intercity İstanbul Park’ta yine yeni bir Pist Günleri etkinliği yapılacak. Ülkemizin ilk ve tek formula pistinde tüm binek ve spor yol otomobillerine açık olan Pist Günleri’nde sportif otomobil kullanım ihtiyacı güvenli ve trafiğe kapalı bir ortamda gerçekleştirebiliyor. 20 dakikalık sürüş seansı intercitypark.com üzerinden satılırken, kapı satışları da mümkün. 2019 sezonu için isteyenler farklı tarihlerdeki pist günlerinde diledikleri seans adedinde satın alabilirler. Yine katılımcılar isterlerse, Intercity İstanbul Park’tan temin edecekleri transponder zaman ölçerler ile pistteki zamanlarını ölçüp en iyi zamanlarının Intercity İstanbul Park internet sitesinde yayınlanmasını sağlayabiliyorlar.

Tesis giriş ücreti araç başına 20 TL ve tüm araçlar için geçerli. 2019 Intercity İstanbul Park Pist Günleri 20 dakikalık seans ücretlendirme tablosuna göre 130 HP ve altı internetten 100, kapıda kayıt 150 TL, 130 HP ve üstü ise yine internetten 250 kapıda kayıt 325 TL. Katılımcılar kayıt odasında seansa katılacakları aracın ruhsatını ibraz etmekle yükümlüler. Ruhsatı ve geçerli trafik muayenesi olmayan otomobillerin (yarış otomobili vb.) etkinliğe katılımı mümkün değil. Internet üzerinden gerçekleştirilmiş satış işlemlerinde kayıt odasında ruhsat üzerinde otomobilin beygir gücü kontrolü gerçekleştiriliyor. Ruhsatında beygir gücü belirtilmemiş otomobillerin fabrika verileri baz alınırken, LPG’li araçlar katılamıyor.

Intercity İstanbul Park Pist Günleri 2019 Etkinlik Takvimine göre 7-8 Eylül sonrasında 19-20 Ekim ve 9-10 Kasım’da hem otomobiller hem de motosikletler için pist günleri yapılacak. Motosiklet sürücüleri, Intercity İstanbul Park Pist Günleri katılımı için e-posta veya telefon ile irtibata geçebilirler. | Kaynak: Intercity İstanbul Park, 2 Eylül 2019 : 17.30

Yorum yaz